Seeniorid - Soome

Soome asub vaid mõnetunnise meretee kaugusel, on kodune, puhas ja turvaline, ent ometi on see maa põnevam kui ehk arvata oskame.

Soomes leiab vahvaid ettevõtmisi igale eale. See on vahva ja mõnus koht kuhu perega puhkama minna või lihtsalt sõpradega uusi kohti avastada. Mõnusaks ajaveetmiseks sobivad näitused ja kontserdid. Sobilikke suveniire leiab väikestest poekestest, stiilsetest butiikidest ja suurtest kaubamajades.

Soome on lihtne tulla ja Soomes on tore olla!

Helsingi asub vaid mõnetunnise meretee kaugusel ning koos oma paljude vaatamisväärsuste ja meelelahutusvõimalustega ootab alati külalisi.

Kaasaegne Helsingi on ühtmoodi kena kargetel talvepäevadel kui ka kaunitel suveõhtutel, mil tänavad mattuvad kirevate õiekuhilate alla. Sumedatel pikkadel suveõhtutel kui sinine meri sillerdab silmipimestavalt, täituvad kohvikute ja restoranide terrassid rahulolevate külastajatega. Kuna linna kogupindalast neljandiku moodustavad pargid, on Helsingi ääretult roheline linn.

Talvel kehastub Helsingi tõeliseks talvepealinnaks, kus kõikidele spordisõpradele on avatud Raudteeväljaku Jääpark ja Kallio tehisjääväljak ning Keskpargis asuvad linna parimad suusarajad. Kes soovib aga sattuda tõelisesse muinasjutumaailma, neil tasub külastada Helsingit meeleolukal jõuluajal. Helsingi pakub külastajatele mitmekesist kultuurielu, spordiüritusi, unustamatuid kogemusi toidunautlejaile, suuri väliüritusi ning festivale otse linna südames.