
€69.00
Alma, Mare ja Allan — nimed, mida iga eestlane teab! „Õnne 13″ tegelased on aastakümnete jooksul saanud nii omaseks, et sageli pöördutakse nende poole mitte pärisnime, vaid tegelase (rolli) nimega. See on haruldane asi — märk sellest, kui sügavale on need lood ja inimesed meie mällu ja südamesse pugenud.
Anija mõis kutsub soojale ja vahetule vestlusõhtule, kus kohtuvad publikuga kolm armastatud näitlejat: Helgi Sallo, Anne Veesaar ja Raivo E. Tamm.
Arutleme selle üle, kui palju on tegelases tegelikult näitlejat ennast ning kuidas on suhe oma rolliga aastate jooksul muutunud. Räägime, milliseid ootamatuid kohtumisi ja liigutavaid reaktsioone on vaatajad neile aastate jooksul pakkunud — ja mida tähendab mängida üht ja sama rolli aastaid järjest. Õhtu on vaba ja vahetu — küsida saavad ka kõik kohalviibijad.
Reisikava:
16.15-16.30 kogunemine Estonia teatri vastas parklas. Bussil silt EXITraining.
16.30 alustame sõitu
17.15 jõuame Anija mõisasse
17.30 ekskursioon mõisas koos kohaliku giidiga
19.00 vestlusõhtu “Õnne 13” tegelastega
Tagasisõit Tallinna.
Hind
99.-/ Soodushind 69.-
Hinnas sisaldub:
* rühmajuhi teenus
* sõit mugavas bussis Tallinn-Anija-Tallinn
* ekskursioon koos giidiga Anija mõisas
* pilet kontserdile



