Teatrireis "Nunnad hoos" Tartu Vanemuises 04.02.2024

Sihtkohad: ,

69.00

Hoogne gospelmuusika, tempokad sündmused ja südamlik lugu inimlikkusest!

Touchstone Picturesi ja stsenarist Joseph Howardi muusikalise komöödia „Sister Act” ainetel

„Nunnad hoos“ on suurepärane muusikaline komöödia! Menkeni sädelevad meloodiad täidavad energiaga teatriõhtuid ja -publikut – kirikuskäimine pole iial olnud nii lõbus! Võib vist öelda küll, et „Nunnad hoos“  lööb „pühapäevahommikuse palaviku“ lakke!
Selle muusikali lavastamine on minu jaoks ühe unistuse täitumine ning mulle teeb rõõmu, et saan seda teha Eestis ja Vanemuises. Hindan ja armastan väga samanimelist mängufilmi Whoopi Goldbergiga peaosas ja olen üsna kindel, et meie versioon tuleb vähemalt sama lustakas ja energiast pakatav tänu suurepärasele meeskonnale. Mul on väga hea meel, et minu lavastatud muusikal „Hüljatud“ sai sooja vastuvõtu ja nüüd on mul au, vastutus ning suur tahtmine panna end proovile muusikalise komöödiaga – ootan väga esietendust!
Samuel Harjanne, lavastaja

1992. aasta hittfilm on aluseks maailma suurimate teatrite lavad vallutanud muusikalile, mille kelmikad rütmid on loonud kaheksakordne Oscari-võitja helilooja Alan Menken. See heatujumuusikal nomineeriti viiele Tony auhinnale, sealhulgas parima muusikali tiitlile.

„Nunnad hoos“ paelub publikut värvikate karakterite ja südamliku looga, mis paljastab nunnade range pealisrüü all oleva inimlikkuse ja soojuse. Peategelasteks on pealtnäha vaoshoitud ja oma elu jumala teenimisele pühendanud nunnad, kes on aastatega kloostris kaotanud oma lauluhääle. Muusikamaailmas kuulsuse poole pürgiva elunautlejast Deloris van Cartier’ kloostrisse saabudes leiavad esialgu umbusklikud nunnad läbi laulu taas enda sees pakitseva kire ja armastuse oma elutöö ning muusika vastu. Kirikulauludele veidi vunki andes tehakse tema eestvõttel pühakoda suuremaks kui Vegas ning ehitatakse heliredelid taevani!

Lavastus on kahes vaatuses

Esietendus 28.11.2020 Vanemuise suures majas

HELILOOJA ALAN MENKEN

LAULUSÕNAD GLENN SLATER
LIBRETO CHERI STEINKELLNER & BILL STEINKELLNER
TÄIENDAVAD MATERJALID DOUGLAS CARTER BEANE

MUUSIKAJUHT JA DIRIGENT TAAVI KULL
DIRIGENT ELE SONN
LAVASTAJA SAMUEL HARJANNE SOOME
KUNSTNIK KARMO MENDE
KOREOGRAAF GUNILLA OLSSON ROOTSI
VALGUSKUJUNDAJA MÄRT SELL RAKVERE TEATER
HELIREŽISSÖÖR TOOMAS PAIDRA
KONTSERTMEISTRID ELE SONN, KATRIN NUUME
KOORMEISTER ELE SONN
LAVASTAJA ASSISTENT-PRODUTSENT HELI ANNI
KOREOGRAAFI ASSISTENT-REPETIITOR MATTHEW JAMES JORDAN
TÕLGE EESTI KEELDE AAPO ILVES JA MARIO PULVER

OSADES TANJA MIHHAILOVA-SAAR KÜLALISENA, MERLE JALAKAS, RASMUS KULL, KALLE SEPP ETA REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET, KÄRT ANTON KÜLALISENA, KARIN TAMMARU ENDLA TEATER, MILVI LUIK, SILVER LAAS KÜLALISENA, NORMAN SALUMÄE KÜLALISENA, GERMÁN GHOLAMI KÜLALISENA, SIMO BREEDE, EGON LAANESOO, ALO KURVITS, RISTO ORAV, OLIVER TIMMUSK, ELE MILLISTFER KÜLALISENA, LINDA KANTER KÜLALISENA, KATRIN KAPINUS, SIIRI KOODRES, EVE KIVISAAR, KAJA ILMJÄRV, LUULE VEZIKO, HELEN HANSBERG, INGE ÕUNAPUU, MERLE AUNPUU, CARINE JESSICA KOSTLA KÜLALISENA, ANDRA AUS KÜLALISENA, MATTHEW JAMES JORDAN

VANEMUISE SÜMFOONIAORKESTER JA BÄND

Reisikava:
12.45-13.00 kogunemine Estonia teatri ees parklas
13.00
alustame sõitu Tartusse
16.00  etendus “Nunnad hoos”
18.40 etenduse lõpp
19.00-21.00 tagasisõit Tallinna. Lõpetame sõidu Estonia teatri ees parklas.

Hind
89.-/ Soodushind 69.-

Hinnas sisaldub:
* rühmajuhi teenus
* sõit mugavas bussis Tallinn-Tartu-Tallinn
* teatripilet

Lisainformatsioon ja registreerimine
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
info@seeniorid.ee
www.seeniorid.ee

Teatrireis "Nunnad hoos" Tartu Vanemuises 04.02.2024