Võrratu Tai Kuningriik ja Koh Koodi saar 24.11-08.12.2023

Sihtkoht:

1,990.00

Tere tulemast ülipõnevale ning eksootilisele reisile koos rühmajuhi Inno Joonasega.  Oleme kokku pannud omanäolise ja mitmekülgse reisiprogrammi, kus saame uusi emotsioone nii meelele kui kehale. Tai kuningriik on Kagu-Aasia üks värvikirevamaid riike ning tõeline turismimagnet – tulvil kontraste ja üllatusi. Seal saavad kokku vaesus ja rikkus, glamuur ja tagasihoidlikkus, päike ja vihmahood. Tai on magnet – kes seal on käinud, see on valmis ikka uuesti ja uuesti tagasi minema.
Reisi lõõgastavam osa möödub meil Koh Koodi saarel, kus leidub avastamata randasid, inimtühja džunglit ning suurepäraseid söögikohti. See on Taimaal saar, mis veel massturismi poolt vallutamata.

Päikesegurmaanidele on pruun kehajume garanteeritud, toidugurmaanid võivad nautida rikkalikke maitseid, millistest täieliku ülevaate saamiseks kulub vähemalt kuu, tingimusel, et iga  päev süüakse erinevaid toite. Kultuurihuvilistele on imetlemiseks hulganisti kuldseid templeid ja pika ajaloo jooksul säilinud Buddha kujusid.

Tai on magnet – kes seal on käinud, see on valmis ikka uuesti ja uuesti tagasi minema.

 1. päev, 24.11.2023

12.25   Väljub lend Tallinn-Istanbul .

 1. päev, 25.11.2023

10.15+1   Jõuab lennuk  Bangkokki.
Transfeer ja majutus hotelli
Õhtul teeme jalutuskäigu Bangkoki kesklinnas. Tutvume põneva ja soodsa turukaubandusega, õpime kauplema ja tundma Taimaa toidunaudinguid. Vaatame ringi kirevas Bangkoki ööelus.

 1. päev, 26.11.2023

Hommikusöök hotellis
/Bangkoki linnaekskursioon / (Lisatasu eest 49 .-)
Külastame Suurt Paleed, Siiami kuningate ametlikku residentsi, kroonimis- ja matmispaika. Palee kompleksi kuulub ka tuntud Smaragdbuddha Tempel. Külastame Bangkoki vanimat ja suurimat Wat Po templit, mida kaunistab lamava Buddha hiigelkuju.

 1. päev, 27.11.2023
  /Kanaliekskursioon/
  (Lisatasu eest 49 .-)

Eksootiline sõit mootorpaadiga mööda Chao Phraya jõge ja kanaleid Thonburi linnaosas. Värviderohke vaatepilt Tai kaldaäärsele elule, kus on võimalik näha, kuidas Bangkoki elanikud sõltuvad endiselt veeteedest. Peatume suursuguse Wat Aruni templi ehk Koidu Templi juures, mis kõrgub 86 meetrit üle jõepinna.

 1. päev, 28.11.2023

Hommikusöök hotellis

/2-päevane ekskursioon Kwai jõe džunglisse/ (sisaldub hinnas) Hommikune väljasõit Kanchanaburi. Algab ekskursioon Kwai jõel. Külastame kuulsat Bangkoki ujuvturgu Damnoen Saduakki. Sõidame ajaloolisel raudteel läbi lopsakate metsadega kaetud ala. Lõunat sööme Kanchanaburi jõerestoranis. Sõidame jõel ehtsa kohaliku paadiga. Käime lähedalasuvas Mon’i külas. Ööbime ujuvmajakestes Kwai jõel.

6. päev, 29.11.2023

Hommikusöök
Jätkame Sajoki rahvuspargiga tutvumist. Sõidame Kwai jõel ja naudime imelisi loodusvaateid, bambus- ning tiikpuumetsi ning kohalikku floorat ja faunat. Õhtul majutumine Pattaya hotellis.

 1. päev, 30.11.2023

Hommikusöök. Vaba päev puhkamiseks.
Õhtul Alcazar Cabaret Show.

 1. päev, 01.12.2023

Hommikusöök hotellis
Nong Noochi troopikaaed. Paarikümneminutilise sõidu kaugusele Pattayast (lisatasu eest). Enam kui 200 hektaril laiuvas aias pakuvad silmailu orhideede aed, kalatiigid, prantsuse ja itaalia stiilis aiad, Tai majakesed, kunsti- ja käsitöökeskus, palmiaed ja lõputult troopilise lopsakuse vahele paigutatud kujukesi. Külastame autonäitust ja näeme rahvuslikku kultuurietendust : traditsioonilised Tai tantsud, võitluskunstid, tai poks, tseremooniad, elevantide show.
Pärastlõunal on võimalik külastada Aasia suurima juveelitehase esindust, kus võetakse ette meeleolukas rongisõit tutvumaks vääriskivide salapärase maailmaga. Seejärel imetleme juveliiride osavust ning loomulikult saab üht-teist kaunist ka kaasa osta.

 1. päev, 02.12.2023
  Hommikusöök hotellis
  Vaba päev Pattayal. Soovijatele väljasõit saarele. Päevitame, mängime Robinsone ja naudime imelist loodust ja merevaadet ning üksikut saart.

10. päev, 03.12.2023
Hommikusöök hotellis
Varahommikul alustame sõitu bussiga Bangkokist Trati, kus meie teekond jätkub väikese reisijatelaevaga Koh Kood´i saarele.
Pärastlõunal saabume hotelli.

10.-13. päev, 04.- 07.12.2023
Hommikusöögid hotellis. Vaatame ringi imekaunil paradiisisaarel.
Vabad päevad Koh Kood´i rahvuspargis. Päevad puhkamiseks ja lõõgastumiseks.
Soovi korral sõidame rühmajuhi juhendamisel saart avastama. Võimalus nautida suurepärast Tai massaaži.

13. päev, 07.12.2023
Hommikusöök hotellis
Transfeer Bangkokki.
23.15 Lend Bangkok- Istanbul

14. päev-08.12.2023
09.00 Väljub lend Istanbul – Tallinn
11.35 Jõuab lennuk Tallinna

Ära unusta!

 • Kellaaeg Tais on 5 tundi Eesti ajast ees.

Hind
2790.- / Soodushind 1990.-

Hind sisaldab

 • lend Tallinn-Istanbul-Bangkok-Istanbul-Tallinn
 • ööbimine hotellides, 2 inimese tubades
 • eestikeelse rühmajuhi-giidi teenused
 • transfeerid lennujaama ja hotellide ning sihtkohtade vahel

Lisatasu eest

 • Reisikindlustus
 • SGL toa lisamaks 490.-
 • Bangkoki linnaekskursioon 49.-
  Kanaliekskursioon 49.-
 • Alcazar Kabaree 49.- (VIP pääsmed)
 • Nong Nooch troopikaaia eksursioon 49.-
 • Inimasustamata saare reis. Kestab terve päev (hind selgub kohapeal). Rühmajuht leiab paadi.

Võrratu Tai Kuningriik ja Koh Koodi saar 24.11-08.12.2023