Pärnu Muusikafestivali lõppkontsert 22. juuli 2022

Sihtkoht:

99.00

XII Pärnu Muusikafestival toimub 13.-22. juulil 2022 armastatud suvepealinnas. Hetkel on festivali meeskond maestro tervituseks kokku panemas juubelihõngulist programmi, mis ühendab nii Eesti kui ka rahvusvahelise muusikamaailma tipud.
Meil on broneeritud piletid suurepärasele lõppkontserdile, kus astuvad üles parimad esinejad! Lisaks teeme päeval mõnusa ekskursiooni Pärnumaal koos giidiga.
Tule ja luba endale üks kaunis päev Pärnus!

Pärnu muusikafestival on Eesti üks hinnatuim klassikalise muusika festival, mis on kasvamas üheks olulisemaks orkestrifestivaliks kogu Euroopas. Pärnu muusikafestivali fookuses on eelkõige orkestrimuusika, mille olulisim kandja on spetsiaalne kõrgetasemelise koosseisuga festivaliorkester, kuhu tulevad mängima oma ala tipud kõikjalt maailmast. Festival on toimunud aastast 2009 ning oma kõrge taseme saavutanud tänu Neeme Järvi ja festivali kunstilise juhi, Paavo Järvi, suurele pühendumisele.
Eesti Festivaliorkester tuli Paavo Järvi käe all esimest korda kokku 2011. aastal, kandes toona nime Pärnu Festivaliorkester. Eesti Festivaliorkester koosneb parimatest Eesti orkestrantidest ja välisriikides karjääri tegevatest Eesti muusikutest ning Euroopa tipporkestrite liikmetest. Orkester on esindanud Eestit mitmetes tuntud muusikamajades ning esinenud BBC Promsil Albert Hallis. Kodupubliku ette astub orkester igal suvel, Pärnu Muusikafestivalil.
Järvi Akadeemia on Pärnu Muusikafestivali lahutamatu osa. Järvide perekond on alati pidanud eesti noorte muusikaharidust endale väga oluliseks ning südamelähedaseks teemaks ning seetõttu pandigi alus Pärnus toimuvatele laiahaardelistele meistrikursustele.
Järvi akadeemia koosneb kolmest osast: dirigeerimiskursusest ning kursustest keelpilli- ja puhkpillimängijatele. Rahvusvahelist dirigeerimiskursust juhendavad Neeme Järvi, Paavo Järvi, Kristjan Järvi ning Leonid Grin. Noortele instrumentalistidele annavad meistrikursusi kõrgelt hinnatud muusikud ning pedagoogid nii Eestist kui ka välismaalt.

Sel suvel tähistame Maestro Neeme Järvi 85. juubelit. Paavo Järvi juhatab lausa neljal korral Eesti Festivaliorkestrit koos erinevate solistidega sh koos Joshua Belli  ja Stefan Dohriga. Esimest korda külastab festivali Baltic Sea Philharmonic koos Kristjan Järviga.

Reisikava:
13.00 alustame sõitu Vene Kultuurikeskuse eest
15.00 jõuame Pärnusse.
15.00-16.00 lõunasöök (soovi korral; hind 13.-)
16.00-19.00 ekskursioon koos giidiga Pärnu parimates paikades
20.00 kontsert Pärnu Muusikamajas
Tagasisõit Tallinna

Hind
119.-/ Soodushind 99.-

Hinnas sisaldub:
* rühmajuhi teenus
* sõit mugavas bussis Tallinn-Pärnu-Tallinn
* lõppkontserdi pilet
* ekskursioon Pärnus ja selle lähiümbruses

Lisatasu eest
* lõunasöök Pärnus (14.-)

Lisainformatsioon ja registreerimine
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
info@seeniorid.ee
www.seeniorid.ee

Pärnu Muusikafestivali lõppkontsert 22. juuli 2022