"Norman Vallutaja" Pärnu teater Endla 06.02.2023

Sihtkohad: ,

59.00

On sume suveõhtu ühes Inglismaa maamajas. Annie, kes tüdinuna voodihaige ema hoolitsemisest ja sellest, et naabruses elav lihtsameelne loomaarst Tom ei taipa vastata tema lähenemiskatsetele, on otsustanud veeta nädalavahetuse kusagil üksildases hotellitoas.
Mitte üksi, nagu peagi välja tuleb, vaid väikese seiklusena oma õemehe Normaniga. Tema vend Reg ja vennanaine Sarah on lubanud tulla seniks ema hooldama ja kõik näib kulgevat plaanipäraselt.

Ootamatult ilmub kohale aga Norman ise, keerates pea peale hästi varjatud plaanid ja ülejäänud seltskonna meelehärmiks kavatseb osa võtta ka kõikidest ühistest hommiku- lõuna- ja õhtusöökidest, mis sel nädalavahetusel aset leiavad. Norman on kohutavate maneeridega, ettearvamatu käitumisega, järjepidevalt teiste tuju rikkuv tegelane, kelle terava keele eest ei pääse keegi. Teda oleks lihtne vihata, kuid Normanil on miski, mida pole teistel meestel selles seltskonnas – see on seletamatu, ligitõmbav mõju naistele, mis paneb tuhmuma mõistuse hääle ja kutsub ennastunustavalt anduma. Asi ei lähe sugugi lihtsamaks, kui kohale saabub Normani abikaasa Ruth, kes vaatamata viletsale silmanägemisele näib suurepäraselt märkavat teiste vigu ja on solvamiskunstis ehk osavamgi, kui Norman ise…

lavastaja
Ingomar Vihmar

autor
Alan Ayckbourn

kunstnik
Liina Unt

tõlkijad
Enn-Eerik Loorumm ja Anne Lange

muusikaline
kujundaja
Ingomar Vihmar

valguskunstnik
Margus Vaigur

osades
Jan Uuspõld,

Reisikava:
15.45-16.00 kogunemine Estonia teatri ees parklas
16.00 alustame sõitu Pärnusse
18.00 jõuame Pärnusse
19.00 etendus “Norman Vallutaja”
Tagasisõit Tallinna
Lõpetame sõidu Estonia teatri ees parklas.

Hind
79.-/ Soodushind 59.-

Hinnas sisaldub:
* rühmajuhi teenus
* sõit mugavas bussis Tallinn-Pärnu-Tallinn
* teatripilet

Lisainformatsioon ja registreerimine
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
info@seeniorid.ee
www.seeniorid.ee

"Norman Vallutaja" Pärnu teater Endla 06.02.2023